1. Anasayfa
 2. Genel

Gizli Dosya ve Klasör Öznitelikleri Değiştirme ( Etkinleştirme) Sorunu


0

 

Daha önceki yazılarımızda amvo.exe virisü Gizli Dosyalar Gözükmüyor Çözümü altında virüsten nasıl kurtulacağınızı anlatmıştık , konuda belirttiğimmiz yöntemlerle virüsten kurtuldunuz ama şimdide gizli dosya ve klasörlerin özelliklerini değiştiremiyorsanız Bu program tam size göre Attribute Changer sayesinde klasör ve dosyalarınız üzerinde tek tıkla istediğiniz işlemleri yapabilmek mümkün :)

Attribute Changer temel özellkleri, dosya ve klasörlerde standart öznitelikleri değiştirme (Salt okunur, Arşiv, Gizli, Sistem ve İndeks), tarihi ve saati değiştirme ile çevrimiçi yardımı içerir ve kabuk uzantısı olarak Windows kabuğu ile muntazam olarak bütünleşmiştir.

Daha ileri düzey seçenekler, NTFS disk bölümlerinde depolanan dosyaların sıkıştırılmasını ve sıkıştırılmış dosyaların açılmasını, kısmi tarih ve saat değişikliklerini, filtre kullanımını ve istisnaları içerir. Resim tarih ve saat damgaları, değiştirilebilir ve dosya tarih-saat damgaları ile eşleştirilebilir.

Dijital kamera ile çekilen resimler, EXIF bilgileri olarak da bilinen meta veriler içerirler. Resimlerin tarih ve saat damgaları, Attribute Changer kullanılarak değiştirilebilir. Bu bilgiler, mutlak, rölatif ve eşleştirme ayarları kullanılarak güncelleştirilebilir. Programı buradan indirebilirsiniz..

 

 

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  gayet_yi
  Gayet İyi
 • 0
  te_ekk_rler
  Teşekkürler
 • 0
  anlamad_m
  Anlamadım
 • 1
  yetersiz
  Yetersiz
İlginizi Çekebilir
Cisco Eğitim Notları
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments