1. Anasayfa
 2. Haberler

Üç çekirdekli yeni AMD işlemciler


1

 Image

AMD, ilk “Black Edition” ve enerji tasarruflu AMD Phenom X3 üç çekirdekli işlemcilerini piyasaya sürdü.

AMD, masaüstü serisini üç yeni işlemciyle genişletti. Bunların arasında AMD’nin Saat Çarpanı Kontrolü ve ayarlanabilir performans özellikli ilk üç çekirdekli Black Edition işlemcisi olan AMD Phenom X3 8750 Black Edition, Enerji Tasarruflu AMD Phenom X3 8450e ve AMD Phenom X3 8250e var. Bu yeni üç çekirdekli işlemciler, AMD’nin bilgisayarlarını enerji tasarrufu veya oyunlarda yüksek performans için özelleştirmek isteyen kullanıcılara daha fazla seçenek ve esneklik sunmaya yönelik girişimlerinin de bir parçası.

AMD Phenom X3 8750 Black Edition işlemcinin piyasaya sürülmesiyle, özelleştirilebilir performans sunan AMD platformlarına daha geniş seçenek getiriliyor. 790GX yonga setinin ayarlanabilirliği ve ATI Radeon HD 4800 serisi ekran kartının performansı bir araya geldiğinde, kullanıcılar üst düzey görsellikte oyunların ve dijital içeriğin tadını çıkarabilecekler.

65 Watt enerjiyle çalışan AMD Phenom X3 8450e ve AMD Phenom X3 8250e işlemcileri, enerji tüketimini azaltan ve daha sessiz çalışan kasa tasarımlarına izin vererek kullanıcıların performans ve verimlilik ihtiyaçlarını gözetiyor.

AMD Phenom X3 8750 Black Edition ise, bilgisayar deneyimlerini özelleştirmek isteyen genel kullanıcılara, oyun tutkunlarına ve dijital içerik yaratıcılara yönelik üç çekirdekli bir çözüm.

AMD Phenom X3 işlemcileri, sistemlerin ürettiği gürültü ile ısıyı azaltan ve bilgisayarların ömrünü uzatan bir teknolojiyi destekliyor. AMD Phenom X3 8450e ve AMD Phenom X3 8250e, yoğun güç gerektiren programları çalıştırırken enerji tasarrufu yapmak isteyen genel kullanıcılar ve bilgisayar tutkunları düşünülerek tasarlandı.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  ba_ar_l_
  Başarılı
 • 0
  gayet_yi
  Gayet İyi
 • 0
  te_ekk_rler
  Teşekkürler
 • 0
  anlamad_m
  Anlamadım
 • 0
  yetersiz
  Yetersiz
İlginizi Çekebilir
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
merve

:woohoo: mayyaaakkk bişii arkidişler buu!!!!!!!!!!!!emeğe geçenlerin önünde eğilmek lazım